​سوالات متداول 

> سوالات متداول

حداقل مقدار خرید و ثبت سفارش از محصولات پخش پلاستیک یکتا چقدر است ؟
با توجه به شرایط فروش محصولات که به صورت عمده و کارتنی و با پایینترین قیمت در نظر گرفته شده، حداقل میزان ثبت فاکتور در یکتا پارس برابر 10.000.000 تومان می باشد. بنابراین مشتریان عزیزی که تصمیم به خرید پایینتر از این مبلغ را دارند قبل از ثبت سفارش با مشاورین فروش ما در یکتا پارس تماس حاصل فرمایند.
​​​​​​​

نحوه سفارش و ارسال بار به چه صورت خواهد بود؟
شما عزیزان بعد از ثبت سفارش به صورت حضوری و یا تلفنی و انجام مراحل پرداخت مبلغ فاکتور می توانید به صورت حضوری در همان لحظه بار خود را از انبار فروشگاه تحویل بگیرید. برای مشتریانی که امکان خرید حضوری را ندارند نیز این امکان فراهم شده تا سفارش آن ها از طریق عوامل ارسال گردد. توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار تا باربری و یا انبار مشتریان به عهده مشتری می باشد.

امکان خرید تکی نیز از محصولات یکتاپارس وجود دارد؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات روزانه و همچنین فروش محصولات، امکان فروش تکی محصولات چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی وجود نخواهد داشت و تمامی محصولات به صورت عمده ، در بسته بندی های مقاوم به فروش می رسد.

درصد تخفیف و شرایط فروش محصولات به چه صورت است؟
با توجه به قیمت بسیار پایین و رقابتی محصولات در پخش پلاستیک یکتا پارس شهرکرد ، تمامی محصولات با قیمت خالص به فروش می رسد. این مجموعه این تعهد را به شما خواهد داد که تمامی محصولات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

شرایط برگشت کالای مرجوعی به چه صورت است؟
تمامی محصولات ارائه شده در پخش پلاستیک یکتا پارس شهرکرد دارای ضمانت برگشت محصول می باشد. به این منظور که اگر محصول ارسالی برای شما عزیزان دچار خرابی، شکستگی و یا هرگونه ایرادی باشد می توانید آن محصول را مرجوع کرده و محصولی بدون ایراد را با همان قیمت از فروشگاه تحویل بگیرید.

مدت زمان ارسال سفارش به شهرستان ها چقدر است؟
تکمیل بودن اجناس موجود در پخش پلاستیک یکتا پارس و همچنین استفاده از نیروهای کاری با تجربه و کارآزموده باعث شده تا بلافاصله بعد از ثبت سفارش از سمت شما خریداران عزیز، مراحل بارگیری و ارسال سفارش انجام شود. برای عزیزانی که به صورت حضوری خرید می کنند این امکان وجود دارد تا در همان لحظه سفارش خود را از انبار یکتاپارس تحویل بگیرند. مشتریانی که از سایر شهر ها و یا به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش می کنند می توانند بار خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرند . هزینه ارسال بار تا باربری و یا انبار مشتریان در سایر استان ها به عهده مشتری می باشد.