ورق پپ (PP) یکی از ورق های پرکاربرد میباشد که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد. رول پپ در مقابل محلول و اسید ها مقاومت بسیار بالایی دارد و ورود آنها به منافذ خود را نمیدهد. کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس یکی از تولید کننده های برتر ورق پ پ (pp) میباشد که مدت زمان طولانی است که این نوع ورق ها تولید میکند. قیمت ورق پپ به دلیل نوسانات بازار متغیر میباشد اما کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس به دلیل تولید انواع ورق پپ همچنین عرضه مستقیم آنها به بازار دارای قیمت مناسبی میباشد.​​​​​​​

​ورقه PP چیست ؟

تولید کننده ورق پ پ

کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس تولید کننده ورق پ پ (pp) میباشد که تجربه بالایی در تولید انواع ورق دارد. کارخانه تولید ورق و ظروف یکبار مصرف یکتا پارس همواره از مجهز ترین دستگاه ها برای ساخت محصولات خود استفاده میکند. تولید رول پ پ توسط کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس چندین سال است که با کمک متخصصان مجرب صورت میگیرد.این محصول که امروزه بسیار پرکاربرد شده است به شکل های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد که در ادامه به آن میپردازیم…
کارخانه یکتا پارس علاوه بر تولید ورق pp ، تولید کننده ی ظروف یکبار مصرف پ پ هم میباشد تا علاوه بر فعالیت در صنعت ظروف یکبار مصرف در صنعت تولید انواع ورق هم در کشورمان پیشتاز باشد.

​قیمت ورق پ پ به پارامتر های متفاوتی مانند ضخامت، نوع جنس و… بستگی دارد که میتواند در خرید و فروش ورق پ پ تاثیر مستقیم داشته باشد. کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس شهرکرد این اطمینان را به مشتریان میدهد که همواره انواع ورق تولید شده در این کارخانه از جنس خوبی برخوردار خواهند بود.
کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس شهرکرد به دلیل تولید ورق پ پ و عرضه به بدون واسطه به بازار دارای قیمت مناسبی میباشد. از آنجا که قیمت ورق پ پ نوساناتی دارد جهت اطلاع از اخرین قیمت این نوع ورق با ما تماس بگیرید.
کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس شهرکرد این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهد که رول پ پ تولید شده در این کارخانه کیفیت بالایی دارد چرا که برای تولید رول پ پ از مواد اولیه درجه یک استفاده میکند همچنین قیمت رول پ پ (pp) در کارخانه ظروف یکبار مصرف یکتا پارس شهرکرد نسبت به دیگر تولید کنندگان مناسب تر است.

قیمت ورق پ پ

کاربرد ورق پ پ

کاربرد اصلی رول یا ورق پپ در صنعت شیمیایی است آن هم به دلیل اینکه این این ورق در برابر اسید و الکل مقاومت بسیار بالایی دارد. این ورق در صنایع شیمیایی در تولید یاطاقان و فلنج هم مورد استفاده قرار میگیرد.
ورق پ پ در بسته بندی مواد غذایی هم کاربرد فراوانی دارد (به دلیل تماس بی اثر با مواد غذایی). این ورق به دلیل استقامت و مقاومت حرارتی بالا درصنعت مکانیکی هم کارایی دارد